Junior Adattárház Támogató Specialista - 1st level support (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.05.04.
Hirdetés azonosító: 1246414

FELADAT

Nemzetközi BI (autógyártás terület) csapatunkba keresünk 1 fő munkatársat Junior Adattárház Támogató Specialista munkakörbe.

Leendő kollégánk egy autóipari cég adattárházának első szintű támogatását fogja végezni normál irodai munkaidőben, betanulását adattárház guruk fogják támogatni.

  • Riportok készítése, analizálása
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal és ügyfelekkel
  • Jegy alapú problémamegoldás
  • Automatizált tesztek futtatása
  • Felhasználók adminisztrálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok végrehajtása
PROFIL
  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség
  • Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Service orientált, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség, flexibilitás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Relációs adatbázis kezelő ismeret, SQL lekérdezések értelmezése
  • Érdeklődés az adattárházak iránt

Előnyök

  • BI eszközök (alap) ismerete (pl. Microstrategy, Informatica, Teradata)
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jegykezelő rendszer ismerete
  • Új technológiák megismerésének igénye
  • Proaktív személyiség

Kategória
IT / Informatika
Régió