www.cvonline.hu

Junior Accounts Payable angol és német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.07.31.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.

Vezető holland légitársaság számára keresünk a könyvelés iránt érdeklődő munkatársat!

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a könyvelés világa? Szeretnéd a karriered egy Dunára néző irodában kezdeni? Olyan munkalehetőséget keresel, ahol az angol és a német nyelvtudásodat is kamatoztathatod?
Motivált, tanulni vágyó pályakezdők jelentkezését várjuk junior accounts payable pozícióba.

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség
Középfokú angol és német nyelvtudás
Pénzügyi érdeklődés

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Modern környezet
Fiatalos csapat
Szuper légkör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Accounts Payable Analyst

Trenkwalder Kft

Supply customers with accurate financial inform...
Budapest

Operátor angol nyelvtudással

Eleinte nagyon sok változatosság lesz a munkakö...
Budapest

Könyvelő - Angol nyelvtudással