Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Accountant

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Érdekel a pénzügy? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökség csoportjához

Junior Accountantként

Olyan munkatársat keresünk, akinek szakmaszeretetéből adódóan a monoton feladatok elvégzése sem jelent problémát, és nyitott arra, hogy minden nap valami újat tanuljon a kollégáitól.

A felvett munkatársra hosszútávon számítunk.

Leendő feladataid:

  • több cég teljes körű könyvelésének támogatása
  • számlázás intézése
  • havi és éves zárásokban való részvétel
  • beszámolók, mérlegek elkészítésében való részvétel
  • számviteli és adózási feladatok
  • utalások előkészítése
  • bankkönyvelés
  • iratanyagok kezelése

Téged keresünk, ha

  • gyakornokként dolgoznál, vagy ha pályakezdőként 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • mérlegképes könyvelői végzettséggel és / vagy gazdasági főiskolai végzettséged folyamatban, vagy épp befejezted
  • tudsz önállóan is dolgozni
  • precízen, felelősségteljesen végzed munkádat
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai tudással rendelkezel (Word, Outlook, Excel, könyvelő program)
  • hozzáállásod ügyfélközpontú, proaktív
  • nem okoz gondot különböző problémák, esetlegesen nehezen kezelhető szituációk megoldása
  • legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • korrekt gyakornoki/pályakezdő jövedelem
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda
  • fiatalos csapat

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre