www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló Asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.16.
Jelentkezési határidő: 2018.02.18.
Hirdetés azonosító: 1197973

Könyvvizsgáló asszisztens

Pénzügy, Teljeskörő könyvvizsgálat, Pályakezdő

Ötven országon átívelő, dinamikusan fejlődő partnerünk megbízásából keresünk új kollégát könyvvizsgáló asszisztens pozícióba. A német hátterű multinacionális cég, a könyvvizsgálati tanácsadáson és könyvvizsgálaton túl piacvezetőként foglalkozik jogi-, adó és vállalati tanácsadással. Magyarországon egy 75 fős irodával vannak jelen, Budapest belvárosában.

Az ideális jelöltről:

  • Pályakezdőket is örömmel fogadunk
  • Érdeklődik a különböző foglalkoztatási területekről érkező pénzügyi adatok ellenőrzése iránt
  • Szívesen tanul olyan területen, ahol teljes folyamatokat követhet végig és ismerhet meg kockázatok és problémák feltárása során
  • Nem okoz problémát az adminisztráció, a szakszerű dokumentációk elkészítése időre
  • Nyitott és kommunikatív vagy, mely az ügyfélkapcsolatok ápolásában erélyed lehet

Szükséges kompetenciák:

  • Számviteli/pénzügyi irányban szerzett képesítés
  • Magyar számviteli ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs ismerete
  • Pontos,precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség;
  • Számítógéps ismeretek

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Német nyelv kommunikációs ismerete
  • Nemzetközi számviteli ismeretek (IFRS, IAS, US-GAPP)
  • jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Folyamatos és gyors léptékű fejlődési lehetőség
  • Sokrétű feladatok, változatos munkakör
  • Multinacionális környezethez kötődő kedvező munkafeltételek
  • Előnyös és versenyképes juttatási csomag

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-respons.hu weboldalon!

Egyéb hasonló állások Önnek
Asszisztens

Autonet Import Magyarország Kft

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatá...
Dunakeszi, Budapest, Pest

Minőségügyi Asszisztens

CVO_CVO

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz, a TR Hungary ...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest

HR ASSZISZTENS

MARSO Kft.

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- ...
Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg