Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 162 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

az alábbi pozíció betöltésére várja a pályázók jelentkezését:

Jogtanácsos

Feladatok:

  • Közreműködés a Bank szerződéseinek előkészítésében, az előterjesztett ügyletek véleményezésében, megkötésében, a szerződésekből származó és az egyéb igények érvényesítésében, valamint a Bank jogaira és kötelezettségeire kiható egyéb megállapodások előkészítésében.
  • A Bankra vonatkozó társasági jogi ügyek intézése, cégeljárásban jogi képviselet ellátása.
  • A Bankot érintő jogszabályok figyelemmel kísérése, a vezető tájékoztatása.
  • Az egyéb szervek (pl. Magyar Nemzeti Bank) által megküldött határozattervezetek átvizsgálása és értékelése.
  • Bank képviselete bíróság előtti jogvitákban, ill. tanácsadás peren kívüli vitákban.
  • Részvétel a gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítésében és végrehajtásában.
  • Állásfoglalás a Bank üzletpolitikáját érintő jogi ügyekben.
  • Munkaügyi eljárásokban való részvétel, általános jogi tanácsadás munkajogi kérdésekben, munkaszerződések előkészítése.
  • Jogi képviselet ellátása a Bank által kezdeményezett végrehajtási eljárásokban.
  • Földhivatali ügyintézés.
  • Igazgatósági és közgyűlési ülések előkészítése, meghívók, előterjesztések és jegyzőkönyvek elkészítése.
  • Egyéb, a vezetője által reá delegált ügyekben való eljárás.
  • Szabályzatok, ügyviteli utasítások elkészítése, felülvizsgálata.
  • Termékfejlesztés jogi támogatása.

Elvárások:

  • Word, Excel, Jogtár programok és elektronikus cégeljárás alapos ismerete
  • Jogi egyetemi diploma
  • Jogi szakvizsga
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelenthet:

  • Pénzügyi szektorban szerzett releváns tapasztalat
  • Refinanszírozásban szerzett tapasztalat
  • Termékfejlesztés, befektetési szolgáltatási tevékenység, pénzforgalom jogi támogatásában szerzett releváns tapasztalat

Magyar nyelvű motivációs levelét, és fényképpel ellátott, a fizetési igényt is tartalmazó önéletrajzát (az angol nyelven is benyújtott motivációs levél, illetve önéletrajz előnyt jelenthet) várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser, Jogtanácsos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre