Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
Magyar Államvasutak Zrt.

Pozíció neve
Jogtanácsos I.

Helység
Budapest

Terület
Jog

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok
- ingatlanokkal kapcsolatos ügyintézés (adásvételi/bérleti szerződések, szolgalmi jogok, telekalakítási eljárások),
- földhivatali ügyintézés,
- utasítások, szabályzatok elkészítése, véleményezése,
- mintaszerződések készítése, jogi megfelelőségének biztosítása,
- társaság teljes körű jogi képviselete a peres és a peren kívüli képviselet ellátása,
- döntés-előkészítő anyagok, előterjesztések készítése, véleményezése, állásfoglalások nyújtása,
- követeléskezelés/érvényesítés.

A munkakör betöltésének feltételei
- jogi szakvizsga,
- 3-5 év ingatlanjogi tapasztalat,
- követeléskezeléssel/behajtással kapcsolatos tapasztalat,
- peres eljárásokban szerzett tapasztalat,
- ingatlanügyekben jártasság,
- földhivatali ügyintézés, eljárás ismerete.

Előnyt jelent
- ingatlan szakjogászi végzettség

Amit ajánlunk
- hosszútávú, biztos munkalehetőség,
- választható béren kívüli juttatás,
- önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
- utazási kedvezmények.

További információ

2019.06.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Kalocsa Gabriella 1/511-4334 / 01-43-34

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre