Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: X. kerület

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Az EXPO Park Kft célja, hogy a ma „Hungexpo” néven ismert Vásárközpont mind műszakilag, mind megjelenésében méltó helyszínül szolgálhasson az itt megrendezésre kerülő kiállítások, konferenciák és más események részére.

Feladatok:

  • Szerződések, megrendelések véleményezése
  • Jogszabályértelmezése
  • Levéltervezetek, emlékeztetők, jegyzőkönyvek összeállítása, véleményezése
  • Határidők nyomon követése
  • Társaság belső szabályzatainak véleményezése, nyilvántartása
  • Ügyvezető helyettes napi munkájának segítése, feladatok nyilvántartása
  • Megbeszélések koordinálása
  • Feladatköréhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Negyed vagy ötödéves jogi hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Csapatmunka, terhelhetőség
  • Problémamegoldó készség
  • Határidők pontos betartása
  • Tanulni vágyás - polgári jog/ társasági jog iránti érdeklődés

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 09-17 óra között heti minimum 2 nap 8-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1300 Ft/óra
  • Megfelelő technikai háttér biztosítása
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú diákmunka

Helyek X. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre