Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Kedvenc filmjeid közé tartozik a Pókember, Men in Black? Érdekelnek a kulissza titkok?

A Sony Pictures Television a televíziós üzletág egyik vezető tartalomszolgáltatója. Minden műfajban készít, illetve terjeszt műsorokat, minden platformon. Ők rendelkeznek az üzletág egyik legnagyobb filmtárával, és élen jár a nemzetközi televíziós műsorgyártásban is. Az cég szerte a világon rendelkezik irodákkal, ide sorolható: Argentína, Ausztrália, Brazília, Kanada, Franciaország, Németország, Hongkong, Magyarország stb.

Ha szeretnél egy ilyen közegben dolgozni, jelentkezz!

Feladatok:

  • Jogi tevekénységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok (szerződésállomány kezelése, iktatás, stb.)
  • Jogi tevekénységhez kapcsolódó kiegészítő dokumentumok készítése

Elvárások:

  • Felsőoktatási hallgatói jogviszony jog szakon
  • Legalább harmadéves jogi hallgató
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • MS Word/Excel ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtőé péntekig, általános irodai időben
  • Heti 20-25 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bér megegyezés szerint
  • Hosszútávú lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre