www.cvonline.hu

Jogi előadó

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

Az IKR Agrár Kft. állást hirdet

jogi előadó

munkakörbe, bábolnai munkahelyre.

Feladatok:

  • A vállalat szerződésállományának kezelése (készítés, idegen nyelvű (angol) szövegek fordítása, nyilvántartások vezetése).
  • Jogi tanácsadás a menedzsment részére.
  • A vállalati jogtanácsos munkájának segítése.
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás.
  • A vállalat jogi képviselete peres és egyéb ügyekben.

Elvárásaink:

  • Jogi egyetemi végzettség.
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás.
  • Kihívásokat kereső, határozott személyiség.

Ajánlatunk:

  • Változatos napi munkavégzés.
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség.
  • Alapbéren felüli juttatások.

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk, Bábolna és környékéről!

Önéletrajzát várjuk az alábbi címre, munkakör megjelölésével:

IKR Agrár Kft., Humánpolitikai osztály 2943 Bábolna, IKR Park hrsz.:890. vagy

E-mail cím megjelenítése.

Helyek Bana
Ács
Kisbér
Tata
Komárom
Tatabánya
Győr
Bábolna
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.02.13.