Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogi előadó

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Kárrendezési és Kárszakmai Felügyelet és Felülvizsgálat egysége

JOGI ELŐADÓ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Szombathely

FELADATOK, melyek rád várnak:

  • A kötelező gépjármű felelősségbiztosítás és lakásbiztosítás felelősségi modulja alapján bejelentett belföldi, vagy külföldi károsultak jogalapi, és szerződéses fedezeti kérdéseinek elbírálása
  • A károk kezeléséhez, rendezéséhez tartozó adminisztrációs feladatok (függőkezelés, levelezés, egyeztetés, adat-, és információszolgáltatás, stb.) ellátása
  • Jogi véleményadás kárrendezési és panaszügyekben valamint hatósági/bírósági megkeresésekkel kapcsolatos ügyekben
  • Passzív és aktív peres ügyek kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • A visszkereseti tevékenységgel kapcsolatos jogi teendők végzése.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (jogi diploma)
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetőség
  • Új ismeretek iránti fogadókészség, önálló és felelősségteljes probléma megoldás
  • Jó kommunikációs készség,

ELŐNYT jelent Számodra:

  • Kártérítési jog vagy biztosítások területén szerzett tapasztalat

Egyéb ELVÁRÁSOK:

  • Önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Gyors problémamegoldás,

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • Multinacionális háttér
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Izgalmas szakmai kihívások és fejlődési lehetőség.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezz karrierportálunkon!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Biztosítási menedzser, Kárbecslő
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre