Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Szeretnél egy fiatalos, nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél dolgozni ahol jó hangulatban telnek a mindennapok?
Érdekel a jog világa és szívesen szélesítenéd eddigi tudásod?
Ha van már tapasztalatod az asszisztencia területén és angolul is jól

Pozíció leírása / Job description

Ha van már tapasztalatod az asszisztencia területén és angolul is jól beszélsz akkor lehet, hogy pont Téged keresünk!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb globális ügyvédi irodája, amely fiatalos, lendületes csapatába keres talpraesett, alapos Jogi Asszisztenst.
Feladataid lesznek:

-ügyvédek munkájának segítése
-ügy és ügyféllel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása
-aktív részvétel a szakcsoport számlázási folyamataiban
-naptárak nyomon követése, határidők betartása
-beérkező e-mailek megválaszolása
-dokumentum formázások, riportok, összegzések készítése
-részvétel az általános, adminisztratív, támogató feladatokban

Elvárások / Requirements

Elvárások:

-adminisztratív területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
-kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
-MS Word; Excel és PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Előny jelenthet:
-jogi területen szerzett adminisztratív tapasztalat
-gyors és gépírás tudás
-a német, mint második idegen nyelv
-ECDL vizsga, vagy annak megfelelő szintű IT ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Juttatások:

-versenyképes bér és juttatási csomag (széles Cafeteria paletta és bónusz opció)
-lehetőség képzéseken részt venni
-hosszú távú karrierlehetőség
-modern és kiválóan felszerelt, gyönyörű kilátással és világos munkaterekkel rendelkező iroda a 12. kerületben

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Titkárnő
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre