Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • Az álláshirdetés ma lejár

Belváros- Lipótváros Közterület- Felügyelet új kollégát keres
2 éves határozott időre

Jogi asszisztensi

munkakörbe

Feladatok:

A jogtanácsos irányításával fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások adminisztratív részében történő közreműködés, iktatás, adatfeltöltés, beadványszerkesztés, hivatalos levelezés, közreműködés az ügyfélszolgálattal, jogtanácsos által adott utasítások végrehajtása.

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet (Erkölcsi bizonyítvány)
  • Emelt szintű szakképesítés, jogi asszisztens, igazgatási ügyintéző vagy más, ezzel egyenértékű végzettség
  • Követeléskezelésben szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Végrehajtói irodában szerzett tapasztalat,
  • Közigazgatási alapvizsga.

Amit kínálunk:

  • 2 éves határozott idejű szerződés
  • A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló” 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria, BKV bérlet)
  • Stabil munkahely
  • Teljes munkaidő

A pályázat elbírálásához küldje meg fényképes önéletrajzát.

A munkakör betöltésének időpontja:

  • A pályázat elbírálását követően azonnal.

Munkavégzés helye:

  • 1054, Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 34.

Jelentkezésével, és önéletrajzának megküldésével, hozzájárulását adja ahhoz, hogy az Ön által csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott személyes adatait, a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet a pályázati eljárással összefüggésben, az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, és azt az eljárásban résztvevők megismerjék, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsák. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a lenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens
Közigazgatás / Államigazgatás > államigazgatási szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre