Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jogász

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Jogász

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • nagyvállalati környezetben polgári jogi és munkajogi területekhez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • szerződések, szerződésminták és jogi okiratok szerkesztése, véleményezése (magyar és angol nyelven egyaránt),
  • jogi állásfoglalások, jogi szakvélemények készítése (magyar és angol nyelven egyaránt),
  • kapcsolattartás szakhatóságokkal,
  • közreműködés belső szabályzatok bevezetésében, kidolgozásában, véleményezésében, módosításában,
  • gyár szintű projektek jogi támogatása.

 KÖVETELMÉNYEK, ELVÁRÁSOK:

  • jogi egyetemi végzettség,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazásokban való jártasság,
  • képesség sokrétű feladatok önálló és felelősségteljes ellátására,
  • precizitás, pontosság, felelősségvállalás az elvégzendő feladatok iránt,
  • határozott, magabiztos fellépés.

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • mentor melletti betanulás,
  • versenyképes fizetés,
  • önálló felelősséggel járó összetett és változatos feladatok,
  • szakmai és csapatépítő tréningek,
  • modern munkakörnyezet és eszközök,
  • kellemes hangulat, lendületes, fiatalos, összetartó csapat.

 FELTÉTELEK:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • nyitott, őszinte személyiség, proaktív hozzáállás és fejlődési igény,
  • szakvizsga megléte nem feltétel.

ELŐNY JELENT:

  • versenyszférában jogászként szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • angol nyelven kívül másik idegen nyelv legalább társalgási szintű ismerete.

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos, Ügyvéd
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre