Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Jelentésszolgálati szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.11.26.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres

munkakör betöltésére

„A munkakör célja a felügyeleti szervek – kiemelten az MNB – felé történő kötelező jelentések összeállítása, jellemzően a bankcsoporthoz tartozó hazai leányvállalatok tekintetében”

Téged keresünk:

  • Ha szeretnéd az IFRS számviteli gyakorlat vagy a felügyeleti szervek előírásainak részleteit a gyakorlatban is megismerni és alkalmazni
  • Ha érzel magadban elszántságot és kitartást, hogy pontosan, megbízhatóan és az analitikus adatok nagy mennyiségével dolgozz, bekapcsolódva az új adatszolgáltatási adatmodell (Hitelregiszter) kidolgozásába
  • Ha nem ijedsz meg a problémáktól és a gyors, hatékony megoldásokat keresed
  • Ha részese szeretnél lenni a szakmai és technológiai változásoknak, és megfelelsz az alábbi elvárásoknak, akkor jelentkezz az altalunk meghirdetett pozícióra

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú (MSc, BSc) végzettség (pénzügy, számvitel, közgazdasági)
  • Releváns területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word) ismerete
  • SQL program ismerete előnyt jelent

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi auditor, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre