Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Jelentéskészítési munkatárs

Feladatok:

  • Felügyeleti (MNB, EBA) jelentési kötelezettségek összeállítása egyedi és csoport szinten
  • Ha szeretnél a jelentés készítési feladatokon keresztül rálátni egy teljes Bankcsoport  működésére, és nemzetközi környezetben dolgozni
  • Ha szeretnéd az IFRS számviteli gyakorlat vagy a felügyeleti szervek előírásainak részleteit a gyakorlatban is megismerni és alkalmazni
  • Ha érzel magadban elszántságot és kitartást, hogy pontosan, megbízhatóan és az analitikus adatok nagy mennyiségével dolgozz
  • Ha nem ijedsz meg a problémáktól és a gyors, hatékony megoldásokat keresed
  • Ha részese szeretnél lenni a szakmai és technológiai változásoknak,

akkor jelentkezz hozzánk jelentéskészítési munkatársnak.

Akit keresünk:

  • Alapos számviteli ismeretek
  • Megbízható, precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

  • Közgazdász végzettség
  • Megbízható szakmai angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek ( Excel makrók is), valamint SQL tapasztalatok

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezési határidő: 2018. február 21

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Banki szakértő, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Közgazdász, Pénzügyi szakember
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre