Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Jegykezelő, ruhatáros, teremőr a Pesti Vigadóban - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • V. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Ruhatáros, jegykezelő és teremőr

feladatok ellátására keresünk diákokat a Vigadóba, a főváros szívébe.

Az összművészeti központként működő Pesti Vigadó a hét minden napján várja látogatóit és leendő rendezvényei iránt érdeklődőket.
Dolgozz a kultúra szívében fennkölt környezetben!

Feladatok:

  • Jegykezelés
  • Ruhatározás
  • Terem felügyelete

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Alkalmi ruha viselése

Amit a cég nyújt:

  • Vasárnapi pótlékkal emelt óradíj, rendelkezésre állási díj
  • Beugrós órabér br. 300 Ft
  • Jó csapat
  • Kellemes környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Több műszakban, 10-19 óráig

A munkaidő heti beosztás alapján előre kiszámítható, könnyen összeegyeztethető a tanulmányokkal.

Heti óraszám:

  • 18 - 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Pesti Vigadó, 1051 Budapest Vigadó tér 2.

Fizetés:

  • Br. 900 Ft/óra
Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Kulturális munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre