Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Javító technikus - Biatorbágy (Referenciaszám: BV-2305)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.10.19.
Jelentkezési határidő: 2018.02.21.
Hirdetés azonosító: 1379512

Feladatok:

  • A sori hibás termékek analízise és lejavítása
  • Visszacsatolás a hibák okairól (jelentések a vállalatirányítási rendszerbe)
  • Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére
  • Napi jelentések pontos vezetése
  • Ólmos és ólmozatlan forrasztási szabályok betartása
  • Gépek műszaki állapotának megtartása, alkatrészigény jelentése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai vagy mechanikai műszerész)
  • Forrasztási ismeretek
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségtudat, megbízhatóság, pontosság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat gyártás területén
  • Autóipari tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag, választható kafetéria,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség mérnöki karrierprogramunk keretében
  • Ingyenes tréningek
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Teljesítmény bónusz

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai autóipari beszállító Partnere megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2305-ös referenciaszámot e-mail címünkre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre