Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Javító műhelyi munkatárs

  • Waberer's International Nyrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

JAVÍTÓ MŰHELYI MUNKATÁRS

Feladatok

  • Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Berendezések és szerszámok karbantartása;
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása;
  • Műszaki vizsgára való felkészítés;
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Jármű-diagnosztika;
  • Alkatrész-, olajcsere.

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség pl.; közlekedés gépészeti technikus, autószerelő, karosszéria lakatos;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai tapasztalat, DE pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit a Waberer's kínál

  • Családias környezet, jó kollegiális viszony;
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;
  • Teljesen bejelentett bérezés;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Munkaruha, cipő.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre