Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Javító műhelyi munkatárs

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

JAVÍTÓ MŰHELYI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi villamos és elektronikus egységre vonatkozó műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Berendezések és szerszámok karbantartása;
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása;
  • Műszaki vizsgára való felkészítés;
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Jármű-diagnosztika;
  • Alkatrész-, olajcsere.

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség pl.; autó elektronikai műszerész,autóvillamossági szerelő, autószerelő, karosszéria lakatos, fényező;
  • Műszakos munkarend vállalása; ( délelőtt: 6-14:20; délután 13:40-22:00 )
  • Pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Több éves szakmai tapasztalat, DE pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit a Waberer's kínál:

  • Családias környezet, jó kollegiális viszony;
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;
  • Teljesen bejelentett bérezés;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Munkaruha, cipő;
  • Képzési lehetőségek;
  • Színes sportolási lehetőségek;
  • Ingyen személygépkocsi és bicikli parkoló;
  • Kedvezményes étkezési lehetőség.

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Jelentkezését várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre