www.cvonline.hu

Javító - hibakereső, forrasztó

  • Company_icon ORION Elektronikai Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, X. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

munkatársakat keres

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • 3 éves tapasztalat elektronikai gyártás területen
  • Elektronikai alkatrész ismeret
  • Tapasztalat az alábbi kettő közül bármelyik területen

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Javítás
    • Műszaki középfokú végzettség
    • Forrasztási gyakorlat SMD alkatrészek (főleg ledek) területén
    • Hiba keresés és javítás kapcsolási rajz alapján
    • Önálló munkavégzés
  • Kézi forrasztás, kézi szerelés
    • Forrasztási gyakorlat ( furatszerelt alkatrészek)
    • Jó kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Budapesti telephely
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Jó kereseti lehetőség
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni magyar önéletrajz beküldésével lehet a Jelentkezés gombra kattintva, vagy az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Fax: 260 6520

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre