Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JAVA Programozó

  • Nemzeti Adó- és Vámhivatal
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal
alkalmazási rendszerek tervezéséhez és fejlesztéséhez keres

munkatársakat.

Nálunk összetett, izgalmas, éles projekteken kamatoztathatod Java tudásodat!

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes díjazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, jó megközelíthetőség
  • Képzéseken történő részvételi lehetőség
  • Szakmailag vonzó projektek
  • Cafeteria, egyéb juttatások

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (396/2012 korm. rendelet 1. melléklet 13. a) alapján.)
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához hozzájárulás és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség
  • Fejlesztői tapasztalat - legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat
  • Programozói tapasztalat - legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat
  • Objektumorientált programozás ismerete, legalább 3 év tapasztalat Java technológiákban, gyakorlat az alábbiakban:
    • JAVA8, Spring technológiák, Spring Boot, JDBC, JPA, JEE
    • Maven, GIT, JUnit
    • Webszolgáltatások (REST, SOAP)
    • Relációs adatbázisok használatában jártasság (elsősorban Oracle)

Örömmel vesszük:

  • Mikroszerviz architektúra ismerete, felhő alapú rendszerek fejlesztésében jártasság
  • Oracle Weblogic ismerete
  • Modern UI keretrendszerek ismerete (Angular)
  • Projekt(ek)ben szerzett tapasztalat
  • IT infrastruktúra ismerete (Linux, Docker, Kubernetes
  • Szoftver-architektúra tervezési tapasztalatok

Feladataid lesznek:

  • Új és meglévő rendszerek továbbfejlesztése egyéni illetve csapatmunkában
  • Új rendszerek tervezésében és új módszertanok bevezetésében részvétel
  • Java EE valamint felhőalapú alkalmazások megvalósítása Spring és Spring Boot keretrendszerekre építve
  • A működési problémák kezelésében történő közreműködés
  • Kapcsolattartás az üzemeltetői területtel, teljesítmény-optimalizálás

Munkavégzés helye: Budapest

Ha jelentkeznél, akkor a nav.gov.hu/nav/allaspalyazat oldalon töltsd le az önéletrajz mintát, kitöltés után csatold iskolai végzettséged dokumentumait és egy rövid motivációs levelet az eddigi feladataidról és küld meg elektronikus úton – maximum 3 MB terjedelemben. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel, hogy „Java Programozó„

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre