Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java Groovy fejlesztő

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Java Groovy fejlesztőt egy fiatalos, dinamikus csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• Amerikai ügyfél részére Dalet OnDemand Media Flow készítése és módosítása Groovy nyelven.

• Szoros együttműködés az VOD departmenttel

• A Dalet alkalmazás megismerése, trainingen való részvétel

•Hiba esetén rendelkezésre állás

8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: 14. kerület

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Java

• Groovy extension

• XSLT

• BPM Workflow

• Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)

• Precíz munkavégzés (határidőre kell teljesíteni)

• Erős rendszerszemlélet, átlátni a dolgok közötti összefüggéseket.

•Szükség esetén hajlandóság utazni az USA -ba.

Nyelvtudás:

Minimum erős középfokú angol nyelvtudás (naponta kell használni)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés

• Szakmailag felkészült helyi és külföldi csapat

• Érdekes és színvonalas project

• Macbook Pro számítógép

• Az elvárásoknak megfelelő, versenyképes fizetés

• 1 év után bónuszrendszer, ami évi háromszori kifizetést biztosít

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre