Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java fejlesztő

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.30.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező:

Java fejlesztőt

FELADATOK:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért (JUnit, SonarQube)
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Befejezett műszaki/IT végzettség (egyetemi, főiskolai diploma)
  • Igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (jellemzően havi 1-2 nap Bécsbe vagy Linzbe)
  • Kommunikációképes német nyelvismeret (esetleg alap német + angol)
  • Elvárt gyakorlati tapasztalat:
    • Java 8
    • SVN/Git
  • Előnyt jelent:
    • Javascript (ES5), Angular JS
    • SQL
    • JavaEE 7
    • HTML, CSS

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
  • Munkahelyi nyelvtanulást

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Amennyiben beszéled a német nyelvet, van tapasztalatod szoftverfejlesztőként, és szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre