Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java fejlesztő

Trenkwalder Kft
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.04.26.
Jelentkezési határidő: 2019.05.13.

Nyitott vagy az újdonságokra? Aktív részese szeretnél lenni jövőbe mutató projekteknek? Fontos számodra a fenntarthatóság és a tudatos energiagazdálkodás? Otthagyhatod a kéznyomod piacképes termékek fejlesztésével foglalkozó, budapesti high-tech partnercégünk okos vezérlésű megoldásain!

Amik a mindennapi feladataid lesznek:

  • Okosmérési szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, megoldások keresése
  • A validálási folyamatok támogatása
  • Felhasználói kézikönyvek készítése

Amit elvárnak Tőled:

  • Legalább 2-3 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Java 8, Spring 4, Tomcat ismeret
  • SQL vagy NoSQL adatbázis ismeretek
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • Rugalmasság, önállóság, kreativitás

Eddig magadra ismertél? Az alábbiak biztosan motiválni fognak:

  • Innovatív, valós termékek fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos szakmai tréningek, garantált fejlődés
  • Stabil vállalati háttér, ösztönző munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend, home-office lehetősége

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.04.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre