Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő-tesztelő gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, Budakalász
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Partnerünk vasút-automatizálás üzletága, tesztelési csapata keresi új gyakornokát.

Jelentkezz, ha szeretnél még több tapasztalatra szert tenni egy agilis csapat részeként!

JAVA fejlesztő-tesztelő gyakornok

A cégről:
Jövőre ünnepli 30 éves sikeres működését. Az elmúlt évek alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. A vasúti- és villamosipari irányítástechnika specialistájaként új igények, lehetőségek kiemelten fontosak számukra. Meglévő termékeiket és új fejlesztéseiket, tevékenységüket ennek megfelelően alakítják.

Feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű, SIL4-es vasúti biztonsági rendszer tesztelésében való részvétel
  • Tesztelési stratégiák implementálása
  • JAVA alapú egyedi tesztkörnyezet továbbfejlesztése
  • Közeli együttműködés a fejlesztői csapattal, a fejlesztők munkájának aktív támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony, preferáltan villamosmérnök, mérnökinformatikus szakon
  • Fejlesztési tapasztalat objektumorientált programozásban (pl. Java/C#/C++ nyelvek egyikén)
  • Egy jó nagy adag kíváncsiság, nyitottság az új dolgokra, tanulásra
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Miért őket válaszd?

  • Kollégáik a szakma legjobbjai, így van lehetőséged fejlődni, tőlük tanulni
  • Náluk valódi mérnöki feladatok várnak
  • Meleg ebédet biztosítanak egy közeli étteremben
  • Színvonalas csapatépítéseken vehetsz részt
  • Többször nyerték el a Családbarát munkahely elismerést, sőt tavaly Szerethető munkahely is lettek
  • Munkaidő tekintetében alkalmazkodnak az egyetemi tanulmányaidhoz

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • C programnyelv ismerete,
  • Beágyazott rendszerekben, mikrokontrollerek kezelésében való jártasság, alapvető hardverismeretek,
  • Általános vasúti és/vagy vasútbiztonsági ismeretek.

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Budakalász

Fizetés:
Br. 1550-1800 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
Budakalász
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre