Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java fejlesztő- diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Java fejlesztő-diákmunka

Partnerünk piackutatást segítő célszoftvereket fejlesztő cég, szoftverfejlesztéssel és az azt körülölelő terméktámogatással, illetve hosting szolgáltatással foglalkozik. Szoftvereik kérdőív szerkesztésre, futtatásra, a válaszadókkal történő kapcsolatfelvételre (email, telefon, személyes tabletes mód), adatgyűjtésre, exportálásra, illetve különféle integrációs felületek biztosítására alkalmasak.

Ha ég benned a fejlesztői vágy, nem mellesleg a JAVA-ban is otthon vagy, ne késlekedj, csatlakozz csapatukhoz Java Fejlesztői pozícióban.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés, és egyéb hasonló jellegű tevékenységek végzése, mint a tervezés, megbeszélés, hibajavítás, minőségbiztosítás
  • Elvégzett munka adminisztrálása

Elvárás:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony informatikai területen
  • Web-es technológiák ismerete
  • Back-end és Front-end ismeret
  • Full stack fejlesztői tapasztalat

Amit a cég biztosít:

  • Világos, modern irodaterek,
  • Klimatizált helyiségek, ergonómikus bútorok,
  • Könnyen megközelíthető iroda,
  • Büfé és étkezési lehetőség az irodaházon belül

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8-tól 16:30-ig

Elvárások

  • JAVA ismeret (szakmai tesztünkön elért legalább 55%-os eredmény)

Szükséges nyelvtudás

Angol aktív Középfok

Kiválasztásnál előnyt jelent

AngularJS

SQL Web-es technológiák alapvető ismerete

REST-es API tapasztalat

UI/UX jártasság

Heti óraszám

32 - 40 óra

Munkavégzés helye

Debrecen, belváros

Fizetés

Br. 1300 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Programozó, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre