Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő - diákmunka (Budapest II.kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Partnerünk innovatív, független szoftverfejlesztő vállalkozás, a régióban informatikai szolgáltatásokat kínál közepes és nagyvállalatok részére egyaránt.

Ha szeretnél részt venni a meglévő projektjeik testreszabásában, akkor most itt a lehetőség!

Java fejlesztő

pozícióra várjuk diákok jelentkezését.

Feladatok:

  • Meglévő projektek testreszabása és konfigurálása, az ügyfelek igényei alapján
  • Java alapú web -es rendszerek fejlesztése (java, javascript, sql) térinformatikai rendszerek konfigurálása fejlesztése (javascript, python, sql)
  • Mobil alkalmazás fejlesztés (java, swift)

Elvárás:

Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony informatikai területen
A felsoroltak közül, legalább egy nyelv stabil ismerete, a többi készség szintű ismerete

  • Java SE
  • SQL
  • HTML, CSS
  • JavaScript

Előnyt jelent az alábbiak ismerete:

  • Eclispe JEE IDE
  • Dependency Framework (Spring)
  • Build/dependency tool (Maven)
  • Versioning System (Git, CVS)
  • Responsive design (pl.: Bootstrap)
  • Google Chrome development tools
  • ECMA6

Amit a cég kínál:

  • A junior kollégák mentor programban vesznek részt, amely során a mentorok betekintést engednek a projektjeikbe, valamint folyamatos segítségnyújtást biztosítanak
  • Minden hónap első hétfőjén csapatépítő
  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatok
  • Évente 3 napos teambuilding

A munkavégzés hétköznaponként 8 és 18 óra között rugalmasan történik.

Elvárások

  • Legalább 45%-os eredmény elérése JAVA vagy SQL vagy Javascript tesztünkön

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Középfok)

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • Java tesztünkön legalább 65%-os eredmény elérése

Heti óraszám

20 - 28 óra

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Fizetés

Br. 1540 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre