Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Java fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.27.
Hirdetés azonosító: 1391382
lejárt
FELADAT
  • Folyamatos konzultáció az ügyféllel a struktúra előkészítésével kapcsolatban és a fejlesztés során
  • Fejlesztési feladatok önálló elvégzése
  • Rendszertervekkel kapcsolatos javaslatok megtétele
  • Hibaelhárítás és/vagy közvetlen vezetővel való kapcsolatfelvétel hibák esetén
  • Szükséges dokumentáció elkészítése (programdokumentáció, felhasználói kézikönyv, adminisztratív útmutató, stb.)
  • A projekt során a projekt résztvevőivel való kapcsolattartás, belső és külső kommunikációs feladatok
PROFIL
  • Egyetemi/főiskolai diploma informatikai területen
  • Legalább 3 éves java fejlesztői tapasztalat
  • Jó német nyelvtudás
  • Technikai tudás:
    • Java 6
    • Eclipse/Maven ismeretek (POM szerkesztés, bővítés)
    • Unix ismerete (jogosultság kezelés, RPM csomagkezelés, scriptek futtatása)
    • Shell script programozás
    • SVN felhasználói és adminisztrátori szintű ismerete
    • TOS (Talend Open Studio) ismerete
    • Oracle DB kezelés / SQL
  • Erkölcsi bizonyítvány

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre