www.cvonline.hu

Java fejlesztő [BAID-J01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 930977

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk Java fejlesztői pozícióba szakembert.

Feladatok

Részvétel a cég által Magyarországon forgalmazott dokumentumkezelő és Output Management rendszerek front-end felületének fejlesztésében, Windows környezetben.

Elvárások

- Minimum 1 éves tapasztalat Java (lehetőség szerint JEE) fejlesztések területén
- Hiba- és verziókövető eszközök ismerete (FogBugz, Subversion, SourceSafe stb.)
- SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
- Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
- Csapatszellem, alkalmazkodó készség
- Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
- Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Előny

- JAVA Enterprise Edition ismerete
- Workflow rendszer(ek) ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió