Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java Fejlesztő (B20SJF)

  • A hirdetés 48 napja lejárt

Java Fejlesztő

Budapesti IT tanácsadó partnerünkhöz keresünk senior Java Fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B20SJF
Munkavégzés helye: Budapest - XIV. Kerület

Feladatok

  • Komplex, nagyvállalati alkalmazások tervezése
  • Részvétel az alkalmazások integrálásának tervezésében
  • Alkalmazások fejlesztése, megvalósítása
  • Dokumentációk készítése
  • Technikai vezető szerep betöltése a projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai és/vagy egyetemi informatikai, programozói végzettség
  • 4-6 év programozási tapasztalat Java alapú alkalmazások tervezésében és kódolásában
  • Alkalmazás-integrációs tapasztalat
  • JEE tapasztalat
  • Projekt tapasztalat nagyvállalati és/vagy közigazgatási környezetben

Előny

  • SOA ismeret vagy tapasztalat
  • BPMS ismeret vagy tapasztalat

Egyéb információ

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapatban, változatos, országos szinten is jelentős projektek megvalósításában való részvétel
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre