Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java EE fejlesztő (9811)

Feladatok: • rendszerprogramozás JAVA EE technológiával • clean code elvek követése • az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat) • automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat) • külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat) • kapcsolattartás a bank IT munkatársaival Elvárás:• folyamatban levő informatikai tanulmányok (BSc/ MSc) • legfeljebb 2 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált), pályakezdők jelentkezését is várjuk! • stabil angolnyelv-tudás • logikus-, strukturált-, gondolkodás képessége; kezdeményezőkészség; önállóság • előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Heti 30 munkaóra
Munkabér 1500 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Java fejlesztő

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk a világ egyik meghatározó integrált v...
Budapest, Pest

JAVA fejlesztő

Schönherz Iskolaszövetkezet

Vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztéséve...
III. kerület, Budapest, Pest

Ismered a Java EE technológiákat? A Scrumot és ...
XI. kerület, Budapest, Pest