Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Java Developer
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.09.23.
Hirdetés azonosító: 2315652

FELADAT

Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott szoftvermérnököt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó nemzetközi csapatunkba.

Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés (scrum)
  • Aktív kapcsolattartás a projekt munkatársaival

A pozíció TÁVMUNKÁBÓL is betölthető.

PROFIL
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fejlesztési tapasztalat a következő programozási nyelvben/keretrendszerben: JAVA/J2EE
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Shell scripting ismeretek
  • Hybernate Webservices ismeret (SOAP, Rest)
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git, Gradle, Groovy, Jenkins
  • Agilist módszertanban való jártasság
  • CRM renszerben való jártasság
  • Unix/Linux ismeret

Kategória
IT / Informatika
Régió

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre