Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Java C++ fejlesztő

  • Company_icon Jármű Kontroll
  • Location_icon XX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 103 napja lejárt

Java C++ fejlesztőt keresünk

Olyan munkahelyet helyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?

Érdekel a nyomkövetés és szeretnél elismert tagja lenni egy dinamikusan fejlődő cégnek?

Ha igen, akkor nálunk a helyed! És hogy kik vagyunk mi? Egy 2009-ben alakult cég, ami zseniális mérnökeinek és magasan kvalifikált kollégáinak köszönhetően évről évre növekszik. Flotta nyomkövetéssel, járművédelemmel foglalkozunk és a kezdetektől fogva hiszünk abban, hogy a saját fejlesztés és gyártás meghozza gyümölcsét. Mivel mindent magunk csinálunk, ezért sokkal rugalmasabbak vagyunk, mint azok a szolgáltatók, akik kész termékeket ajánlanak.

Feladataid:

  • változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Java ismeret
  • C++ ismeret
  • MySQL ismeret
  • Debian Linux ismeret
  • Android fejlesztői ismeret
  • legyél precíz, érdeklődő és szorgalmas, mert számunkra ez a legfontosabb
  • a többéves munkatapasztalat nem feltétel, lelkes pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk

Előny, de nem feltétel:

  • Java Swing, JavaFX
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • SVN, Git használata
  • angol nyelvtudás
  • IOS ismeret

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • nívós munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus, pozitív szemléletű csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • csapatépítő programok, közös mozik, grillezés,
  • ingyen kávé és tea,
  • és ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület

Munkaviszony: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: várjuk magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényed is tartalmazó önéletrajzod. A tárgyban kérjük, tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét!

Helyek XX. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő, Számítógépes technikus, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre