Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Java Architect - BMW Typemaster (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.19.
Hirdetés azonosító: 1794229
lejárt
FELADAT

Új, nemzetközi ügyfelünk számára keresünk tapasztalt Java Architect kollégákat.
A végtermékeket az Automotive (BMW) területen gépjármű engedélyező- és nyilvántartó hatóságok, valamint műszaki állomások használják, így a legújabb fejlesztői technológiákat és technikákat is lehetőségedben áll a mindennapi feladataid során használni és megismerni.
A fejlesztői csapat spanyol és német kollégákból áll, a mindennapi kommunikáció angolul zajlik, ezáltal idegennyelv-tudásod is folyamatosan fejlesztheted, szinten tarthatod.
Ha szakmai kihívásokat keresel és változatos feladatokkal teli, izgalmas lehetőségre vágysz, akkor a Typemaster csapatában, nálunk a helyed!

Feladataid lennének:

  • Részvétel a termékfejlesztés teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban,
  • Rendszerstruktúra szoftveroldali fejlesztése,
  • Szoftver architektúra modell fejlesztése, karbantartása,
  • Komponens követelmény leírása,
  • Modell integráció,
  • Szoftvertervezés,
  • Hatásanalízis és biztonságkritikussági elemzések készítése,
  • Szoftver implementálásai,
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan szerinti munkavégzés,
  • Folyamatos kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel,
PROFIL

Az ideális jelölt a következői technológiai ismeretekkel, releváns tapasztalattal rendelkezik:

  • Java (>5év)
  • Maven (>1év)
  • JEE (>2év)
  • JPA/Hibernate (>2év)
  • JSF (>2év)
  • HTML, CSS (>2év)
  • JavaScript (>2év)
  • JQuery (>1év)
  • EJB (>2év)
  • Alkalmazás Szerver ismeretek (JBoss/WildFly, WebSphere or WebLogic) (>2év)
  • Adatbázis ismeretek (>2év)
  • Üzleti folyamatok (>1év)
  • Eclipse (>2év)
  • Agilis fejlesztés (>1év)
  • Széleskörű szoftver rendszer ismeretek és gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Spring
  • PrimeFaces
  • Oracle, H2
  • Scrum
  • Tools: Jira, Confluence, Jenkins, Nexus, Sonar, SVN, Git

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre