Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Pozíció neve
Járművillamossági szerelő

Helység
Jászkisér

Terület
Gépészet

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok
- végzi pályás és felsővezetékes vasúti gépek elektromos rendszereinek ellenőrzését, javítását, karbantartását és felújítását
- karbantartja, felújítja a járműszerkezeti elektromos egységeket
- végzi az új és használt elektromos egységek műszaki dokumentáció alapján történő szerelési feladatokat
- az ECM szerinti feladatokat
- folyamatosan végzi az alkatrészek, berendezések azonosítását, rendszerezését és az előírt műveletek dokumentálását

A munkakör betöltésének feltételei
- középfokú állami iskolai végzettség (gépészeti) vagy középfokú állami OKJ-s szakképesítés (járművillamossági szerelő)

Előnyt jelent
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- hosszú távú biztos munkahely - kiszámítható munkaidő és jövedelem - választható béren kívüli juttatás - utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

További információ

2019.02.05.

Bővebb felvilágosítást ad
Fodorné Hajdú Judit 30/435-8830

Várjuk jelentkezését!

Helyek Jászkisér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre