Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműszerelő (villamos végzettségű) (Békéscsaba)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Békéscsaba, Békés
  • A hirdetés tegnap lejárt

MÁV-START Zrt.

JÁRMŰSZERELŐ (VILLAMOS VÉGZETTSÉGŰ)

munkatársat keresünk

Békéscsabai telephelyünkre, a vasúti járművek javításával foglalkozó csapatunkba keresünk villamos végzettséggel és tapasztalattal rendelkező új kollegát.

Feladatok

  • vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek javítása,karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítás
  • vasúti járművek villamos berendezéseinek kimérése
  • korszerű és hagyományos dízel motorok javítása és karbantartásai
  • vasúti járművek tisztítási feladatai

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (nagyvasúti villamos járműszerelő, járművillamossági szerelő, műszerész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érettségi

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • versenyképes juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év+SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/lév, 3,5%-os
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • vasutas utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Békéscsaba

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti +3630/5814352

2019. március 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre