Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműszerelő (lakatos, villamosságis) (Szolnok)

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START

Járműszerelő (lakatos, villamosságis)
munkatársat keresünk

Ha rendelkezel a felsorolt szakmák valamelyikével, akkor jelentkezz bővülő csapatunkba és vegyél részt az új InterCity kocsik gyártásában, a régi szerelvények felújításában! Jelentkezz még ma!

Feladatok

  • műanyag vagy fa oldalburkolatok, poggyásztartók és légcsatornák szerelése, univerzális mosdók összeszerelése, mennyezeti elemek beépítése az InterCity kocsik gyártása vagy karbantartása során

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakképesítés (asztalos, műszaki, villamossági vagy fémipari, gépészeti szakmai végzettség)

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: választható bruttó 271.400 Ft és Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére a családtagoknak is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139
vagy 06 30 609 3483

2019. november 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre