Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Járműszerelő (lakatos vagy villanyszerelő végzettséggel) (Szombathely)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szombathely, Vas
  • A hirdetés 32 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

JÁRMŰSZERELŐ
(LAKATOS VAGY VILLANYSZERELŐ VÉGZETTSÉGGEL)

munkatársat keresünk

Lakatos vagy villanyszerelő végzettséggel rendelkezik? Szeretné Szombathelyen, egy jó csapatban elsajátítani a vasúti személykocsik és a mozdonyok karbantartási folyamatait? Jelentkezzen még ma!

Feladatok

  • a vasúti járművek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítása, karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárást és elhárítást folytat

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki érettségi vagy szakmunkásképző: vasipari szakma, lakatos vagy villanyszerelő)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • lánghegesztői végzettség

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • megbízható jövedelem: alapbér + többlet képesítésért járó díjazás
  • széles körű béren kívüli juttatás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás alapbér 4%-a

Munkavégzés helye
Szombathely

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Gőcziné Czeglédy Hajnalka 1/517-1894 / 07-18-94
Binszki Györgyi 06/30 475-1560

2019. szeptember 11.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre