Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműszerelő (gépszerelő/villamos végzettségű) (Szentes)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Szentes, Csongrád
  • A hirdetés 19 napja lejárt

MÁV-START
MÁV-csoport

Járműszerelő (gépszerelő / villamos végzettségű)
munkatársat keresünk

Szívesen vennél részt új technológiák megismerésében? Jártas vagy műszaki tevékenységek lebonyolításában? Csatlakozz csapatunkhoz! Ha érdekelnek a részletek, olvass tovább és jelentkezz a szentesi telephelyünkre mihamarabb!

Feladatok

  • vasúti járművek, ezen belül dízel motorkocsik, dízelmotor és erőátviteli berendezéseinek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • önálló munkavégzés a motorkocsik dízelmotorjainak javításánál, felújításánál
  • fék, futómű és járműszerkezeti egységeinek karbantartása, javítása
  • vasúti járművek, motorkocsik, utaskiszolgáló berendezéseinek mechanikai javítása
  • motorkocsik korszerűsítésénél az átalakítások elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (nagyvasúti villamos járműszerelő, járművillamossági szerelő, villanyszerelő, műszerész, gépszerelő, géplakatos)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány (a családtagok részére is)

Munkavégzés helye
Szentes

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352
Boda Ilona Izabella 56/421-533/139

2019. október 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szentes
Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre