Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműszerelő (Dombóvár)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 19 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk

Dombóvári járműjavító műhelyünk bővülő csapatába keressük új járműszerelő kollegáinkat. Ha dízelmozdony-szerelő, járművillamosság-szerelő, gépész végzettséggel vagy gyakorlattal rendelkezik, és szakmai kihívásra vágyik, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • vasúti járműveken önálló hibafeltárást és elhárítást folytat
  • végzi a vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek, futóműveinek valamennyi szerkezeti és erőátviteli
  • berendezéseinek javítását, karbantartását.
  • végzi a vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek
  • javítását, karbantartását
  • végzettségének, szakképesítésének megfelelően személykocsi világítási és energiaellátási működési
  • vizsgálatokat, javításokat végez

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (dízelmozdony-szerelő vagy járművillamossági szerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatás (Cafeteria), éves szinten: bruttó 271.400,- Ft, valamint Szép Kártya éves szinten: nettó 92.900,- Ft
  • önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás: a személyi alapbér 3,5%-a
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

Munkavégzés helye
Dombóvár

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Szűcs Beatrix 1/515-1961 / 05-19-61

2019. március 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre