Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműszerelő (Debrecen)

  • Az álláshirdetés holnap lejár

MÁV-csoport
MÁV-START

JÁRMŰSZERELŐ
(DEBRECEN)

munkatársat keresünk

Bejelentett, hosszútávú munkát keres? Szereti és ismeri is a szakmát? Várjuk mielőbbi jelentkezését! Legyen Ön is tagja debreceni csapatunknak!

További információkért hívja Pocsai Imrét az alábbi telefonszámokon:

06-1/513-2817 vagy 06-30/3931567

Feladatok

  • végzi a vasúti járművek belsőégésű motorjainak, fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítását, karbantartását
  • végzi a vasúti járművek valamennyi mechanikus, pneumatikus és hidraulikus szerkezeti elemének, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítását, karbantartását
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárást és elhárítást folytat
  • vasúti járműveken diagnosztikai méréseket végez

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú szakközépiskola vagy szakirányú szakképesítés (műszaki érettségi szakmunkásképző)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • további juttatások: mozgóbér, többletképesítésért járó plusz díjazások (melyek kifizetése negyedévente történik)
  • béren kívüli juttatás éves szinten: Cafetéria bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • az alapbér 4%-ának megfelelő Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány (a családtagok részére is) - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Munkavégzés helye
Debrecen

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01-71-32
Orosz Anett 06 30 737 8916

2019. szeptember 10.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre