Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Járműharmonika-gyártó - aluhajlító

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.13.
Jelentkezési határidő: 2019.09.15.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Járműharmonika-gyártó aluhajlító
(busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének (harmonikák) gyártása)

Feladatai:

  • Járműharmonikák alumínium vázának hajlítása, megmunkálása.

Előnyt jelent:

  • Lakatos végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás végzettség.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, több, mint 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • Saját buszjárat számos településről,
    • Beiskolázási támogatás,
    • SZÉP-kártya, Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag
    • Havi prémium, 13. havi fizetés.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi hivatkozási szám feltüntetésével várjuk:

(CVO_19_FB2)

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-hungary.com) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre