Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
IT Üzleti Elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.09.03.
Jelentkezési határidő: 2018.09.11.
Hirdetés azonosító: 1764687
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs szolgáltatója számára keresünk IT Üzleti Elemző pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • IT elemzési feladatok elvégzése és kisebb elemzési projektek önálló vezetése (pl. folyamatok felmérése)
  • Az IT fejlesztői csapat támogatása a projektek során a szakmai és adminisztratív munkában
  • IT fejlesztések tesztelése, beleértve a tesztelési terv készítését is
  • Új funkciók tervezése, részletes specifikálása
  • A jelenlegi és tervezett folyamatok dokumentálása (folyamatábrák, folyamat leírások stb. készítése)
  • Elvárások

  • 1-3 év üzleti elemzésben szerzett tapasztalat
  • IT alapismeretek megléte az alkalmazás, architektúra, infrastruktúra, adatkezelés területén
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunkában való érvényesülés
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • Angol nyelv szakmaspecifikus ismerete
  • Üzleti és IT szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyök

  • Alap szintű programozói ismeret
  • Alap szintű SQL ismeret
  • K+F Projektmunkában való részvétel
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Amit ajánlunk

  • Kiemelked alapbér, plusz 10%-os éves bónusz, havi br. 42 500 Ft-os Cafeteria, Notebook és telefon korlátlan használatra, autóhasználat havi kilométer limittel, munkára és magán célra is
  • Stabil szakmai háttér, hosszútávú perspektíva
  • Innovatív szakmai közeg
  • Fiatalos, rugalmas csapat
  • Modern munkakörnyezet

  • Helyek Veszprém
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.09.03.
    Iratkozzon fel állásértesítőre