Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
IT Üzleti Elemző (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.21.
Hirdetés azonosító: 1191607
lejárt
FELADAT

Alkalmazás üzemeltető és fejlesztői csapatunkba keresünk egy üzleti elemző kollégát. Az érintett alkalmazás egy szerteágazó megrendelés folyamatot vezérel és több kapcsolattal rendelkezik más alkalmazásokhoz. Portfólió folyamat vezérlése, interfészek fejlesztése, üzemeltetése, illetve katalógus menedzsment. Ha érdekelnek ezek a témakörök és el tudnád magad képzelni csapatunk üzleti elemzőjeként, nálunk a helyed.

Feladatok:

  • Üzleti rendszerek architektúrális és fejlesztési dokumentációjának kidolgozása.
  • A forráskód minőségének biztosítása (Code-Review).
  • Üzembe helyezési folyamat kísérete, hibakezelésben való részvétel.
PROFIL
  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség.
  • Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás.
  • J2EE fejlesztői vagy architekt tapasztalat.
  • SQL adatbázis ismeret (Oracle).
  • Java keretrenszerek ismerete: Spring, Hibernate, Camel, JSF, ApacheMQ, Tomcat.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Ügyfélorientált megközelítés.
  • Kiváló problémamegoldó képesség.
  • Jó stressztűrő képesség.
  • Proaktivitás.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre