Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT ÜZEMELTETŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.09.29.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.
Partnerünk egy változatos projekteket megvalósító, meghatározó szereplő az IT, a távközlés és a rendszerintegráció piacán.

A Service and Support csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Fő feladat: Biztosítani a cég belső működéséhez szükséges, valamint a kulcsrakész üzleti megoldások alapjául szolgáló IT infrastruktúra rendelkezésre állását.
  • -integrált informatikai rendszerek üzemeltetés – támogatása,
  • -rendszereik folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, optimalizálása (SLA – k optimalizálása, fejlesztés)
  • -együttműködés a partnerekkel (alvállalkozókkal, ügyfelekkel, szoftver – és hardver beszállítókkal)
  • -részvétel az új rendszerek kiépítésében, azok integrálásában
  • Egyéb feladatok:
  • -ritkán/eseti jelleggel külső helyszíni munkavégzés
  • -hardware problémák elhárítása

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki (informatikai) végzettség,
  • előny: felsőfokú informatikai végzettség releváns szakvizsgák (MS, CISCO, HP, stb.)
  • Legalább 2 – 3 év rendszergazda szintű általános informatikai ismeretek,
  • magas szintű TCP / IPv4 Networking gyakorlati és elméleti ismeretek,
  • virtualizációs környezetek (Hyper – V és VMware) magas szintű elméleti és gyakorlati ismerete,
  • PC alapú HW ismeretek,
  • SQL ismeretek,
  • Angol műszaki szaknyelv kommunikációs szintű ismerete (írás, olvasás).

Előnyök:

  • LINUX
  • HPE szerver termék portfólió ismerete
  • IT biztonsági alapismeretek
  • Angol magasabb szintű nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Azonnali belépés,
  • Főállású munkakör,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.09.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre