Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT üzemeltetési vezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1692465
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Biztosítói környezetben dolgozó informatikai üzemeltetési csoport vezetési feladatainak ellátása vegyes szoftver és hardver környezetben.

Feladatkör, felelősségek:

• Biztosítói környezetben dolgozó informatikai üzemeltetési csoport vezetési feladatainak ellátása vegyes szoftver és hardver környezetben (első sorban AS/400, WINTEL, Microsoft.NET).

• Vállalat informatikai üzemeltetési stratégia felülvizsgálata és megvalósítása.

• Együttműködés az üzleti és társterületekkel, üzleti igények kiszolgálása és támogatása.

• Informatikai és távközlési rendszerek folyamatos működtetése, karbantartása és fejlesztése.

• Informatikai rendszer- és adatbiztonság biztosítása, kockázatkezelési feladatok.

• IT üzemeltetési folyamatok és szolgáltatások költségének kontrollja, optimalizálása.

• Részvétel fejlesztési projektekben.

• Jogszabályi és hatósági előírásoknak való megfelelés.

• A biztosító vezetői csapatának tagjaként részvétel a vállalat céljainak kidolgozásában és megvalósításában.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Legalább 10 év IT területen, ezen belül legalább 5 év IT üzemeltetés területen szerzett szakmai gyakorlat.

• Vezetői/projektvezetői tapasztalat.

• Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség.

• Középszintű angol nyelvtudás.

Elvárt vezetői személyiség jegyek:

• Eredményorientált gondolkodás, üzleti szemlélet.

• Gyors helyzetfelismerés és döntés képesség.

• Jó kommunikációs és tárgyaló képesség.

• Strukturáltság.

• Jó szervezőkészség.

• Rendszer-, folyamatszemlélet.

• Felelősségvállalási képesség.

• Csapatszellem.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

• Pénzintézetnél (biztosító, bank, pénztár) szerzett releváns szakmai tapasztalat és rendszerismeret.

Nyelvtudás:

Középszintű angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, mely egy német konszern tagjaként, bővülő csapatába keresi az új kollégákat.

Amit kínálnak:

• Fejlődési és képzési lehetőségek

• Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

• Dinamikus csapat

• Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika > Rendszergazda
Aktiválás időpontja 2018.08.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre