Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT üzemeltetési szakértő

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 90 napja lejárt

Partnerünk komplex ügyviteli rendszer fejlesztésével foglalkozik, jelenleg ~250 fős csapatukba keresünk új kollégát, IT üzemeltetési szakértő munkakörbe.

Pozíció azonosító: B73USZ
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • projektek IT környezetének vizsgálata, melyek bevezetési fázisban állnak
  • telepítési feladatok kiemelt ügyfeleknél
  • IT környezeti mérések tervezése, elvégzése, melyek támogatják a fejlesztést
  • termékfejlesztésre és folyamatoptimalizálásra javaslatok a tapasztalatok és mérések adataiból
  • megtanulni, bevezetni az új IT üzemeltetési megoldásokat és eszközöket
  • fejleszteni és oktatni az IT környezeti felmérések módszertanát

Elvárások

  • legalább 3 éves tapasztalat IT tanácsadói területen
  • Microsoft Windows szerverben szerzett tapasztalat (Active Directory, DNS, DHCP; Failover Cluster; IIS)
  • magas szintű SQL, különösen a TSQL ismeretet
  • önálló szervezés és ütemezés a feladatok végrehajtására és megoldására
  • szakirányú, felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Előny

  • JMeter és PowerShell ismeret
  • virtualizációs megoldások használata Microsoft környezetben
  • német nyelvismeret

Egyéb információ

Amit kínálnak

  • fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
  • modern magas színvonalú irodai környezet
  • lehetőség a szakmai fejlődésre

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver tanácsadó, It szakértő, It-vezeto, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre