Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT üzemeltetési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Feladatok:

  • Megrendelők web oldalainak üzemeltetési feladatokban való közreműködés
  • Felhasználók támogatása az okos telefon üzemeltetési feladatokban
  • Részvétel a külső rendezvények IT üzemeltetési feladataiban
  • Részvétel az IT adminisztrációs feladatok végzésében

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányok
  • Hardver, Windows operációs rendszerek, MS Office és általános célú szoftverek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktivitás, találékonyság, jó kommunikáció, problémamegoldás

Munkaidő

  • Heti minimum 25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Diákmunka igényes, kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre