www.cvonline.hu

IT ügyfélkapcsolati (igény) menedzser

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.02.16.
Hirdetés azonosító: 1359887

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

IT ügyfélkapcsolati menedzser kollégát keresünk nagyvállalati környezetbe

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

· Szakterületi kapcsolattartás, ügyfél igények folyamatos nyomon követése, megoldási javaslatok kidolgozása, megvalósításuk figyelemmel kísérése

· IT igények felmérése és azok támogatása, befogadások koordinálása

· Igények státuszának naprakészen vezetése

· Szakterületi igények befogadásának koordinálása

· Javaslattétel megfelelő IT megoldásokra

· Támogatás nyújtás felhasználói igényspecifikációk elkészítésében a szakterületek számára

· IT szabályzatok, utasítások, IT terv kidolgozásában való aktív részvétel

· Informatikai projektekben való részvétel, illetve azok koordinálásának segítése

· Üzletfejlesztési javaslatok megfoglalmazása

· Vezetői beszámolók készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• Többéves nagyvállalati környezetben ügyfél kapcsolattartói, igény menedzsment területén, illetve felsővezetőkkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat

• Többéves gyakorlat informatikai területen, informatikai igények, fejlesztések felhasználói igényspecifikációinak elkészítésében, valamint projektekben való együttműködés és projektkoordinációs gyakorlat

• Legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás

• MS irodai rendszerek professzionális felhasználói ismerete

• Nagyfokú rendszerszemlélet, komplex, strukturált gondolkodásmód

• Dinamikus, következetes és megoldó szemléletű munkastílus

• Pozitív, gyakorlatias, megbízható személyiség

• Nagyfokú szervezőkészség és stressztűrő képesség

Nyelvtudás:

Minimum középszintű szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Egyéb juttatások

• Képzési lehetőségek

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.