Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

IT ügyeletes

  • BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

ÁLLÁSHIRDETÉS

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, Gazdasági Főigazgató-helyettesi Szervezet, Informatikai Főosztály

IT ÜGYELETI

feladat ellátására

Foglalkoztatás:
A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (a továbbiakban: Hszt) alapján rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyban.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:

  • határozatlan idejű

Munkaidőrend:

  • váltásos munkarend

A munkavégzés helye:

  • 1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

Jogállás, illetmény és juttatások:

  • A Hszt. rendelkezései az irányadók. Az illetmény a 12. mellékletben meghatározott „B” munkaköri kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra.

Feladat, munka:

  • 24/72 ügyeleti munkarend;
  • országos informatikai hálózat végpontjainak felügyelete;
  • Windows szerverek üzemeltetése;
  • a cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetése, támogatása;
  • karbantartások, tesztelések és hibaelemzések végrehajtása;
  • rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása;
  • egyéb üzemeltetési feladatok végrehajtása;

Alkalmazási feltételek:

  • érettségi vagy főiskolai vagy egyetemi diploma
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • orvosi, pszichológiai, fizikai alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés
  • nemzetbiztonsági ellenőrzéshez való hozzájárulás

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • érettségi bizonyítvány vagy diploma és, amennyiben van szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
  • részletes fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul

Elvárások:

  • Windows rendszerekhez tartozó jártasság;
  • hálózati ismeretek komplex rendszerek üzemeltetéséhez;
  • informatikai biztonságtudat és elhivatottság;
  • magas fokú rendszerszemlélet;
  • problémamegoldó képesség;
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat;

További előny:

  • nyitottság a különböző technológiák iránt (Linux, VMware, Cisco);
  • releváns hálózati ismeret Windows és Cisco/VPN technológiákban;

Amit kínálunk:

  • piacképes munkavállalói bérezés
  • szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és –megoldást igénylő feladatok
  • jó hangulatú, dinamikus, gyorsan fejlődő kreatív csapat

A jelentkezés benyújtásának módja, határideje:

  • Elektronikus úton.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:
Az előszűrés az önéletrajzok és motivációs levelek alapján történik. A kiválasztott pályázóknak a személyes meghallgatáson eredetben kell bemutatni a végzettséget igazoló oklevelet, valamint három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt eredetben kell benyújtani.

A jelentkezőknek a munkába állását megelőzően egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmassági vizsgálaton kell részt venniük az 57/2009. (X. 30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendelet alapján.

A jelentkezők a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a Link megjelenítése honlapon szerezhet.

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre